Nowoczesna architektura : Sympozjum pomiarowe

Dzięki uprzejmości Portland State University: Department of Architecture przedstawionej przez Wydział Architektury na Uniwersytecie Stanowym w Portland, sympozjum MeasuringUP poświęcone jest poszerzaniu wiedzy regionalnej i staraniom na rzecz architektury reagującej na środowisko.
Odbywające się w dniach 10-11 maja na terenie kampusu Uniwersytetu Stanowego Portland, wydarzenie ma na celu omówienie następujących kwestii: Czy użytkowane są zielone budynki do swoich celów.
Jaką rolę odgrywają budujący użytkownicy w dyskusji o występie.
W jaki sposób badania w budynkach mogą informować i poprawiać praktykę projektową.
I w jaki sposób można powielać skuteczne strategie na większą skalę.
Więcej informacji na temat wydarzenia po przerwie.
Jako największy udział w globalnej zmianie klimatu, budowane środowisko staje się coraz bardziej przedmiotem starań zmierzających do ograniczenia emisji gazów cieplarnianych.
W związku z tym rosnąca liczba budynków jest promowana jako przykłady.
Wysokiej wydajności.
.Zielony.
lub.
zrównoważony.
projekt.
Jednak twierdzenia te są często oparte na zamiarze projektu, a nie na zmierzonej wydajności.
Sympozjum rozpoczyna się od bezpłatnego wykładu Thomasa Auera z renomowanej firmy Transsolar KlimaEngineering, w Shattuck Hall Annex, o godz.
19.00, w czwartek, 10 maja.
Thomas Auer, uważany za jednego z wiodących światowych ekspertów w architekturze reagującej na zmiany klimatyczne i miejskich Planowanie jest znane z pracy nad projektami krajowymi i międzynarodowymi z udziałem takich architektów jak: Kazuyo Sejima, Frank O.
Gehry, Steven Holl, Jean Nouvel i Renzo Piano.
Następnie, w piątek, 11 maja 2012 r., MeasuringUP zgromadzi lokalnych i międzynarodowych liderów w dziedzinie projektowania, inżynierii, badań, przemysłu i polityki odpowiadających na kwestie środowiskowe, aby odpowiedzieć na te pytania podczas całodziennego sympozjum, w tym Thomas Auer i Cole Roberts, którzy prowadzi działalność w zakresie zrównoważonego rozwoju energii i zasobów dla globalnej firmy zajmującej się planowaniem, inżynierią, projektowaniem i doradztwem Arup.
Więcej informacji można znaleźć tutaj.
[hasła pokrewne: styropian grafitowy czy zwykły, nomi siedlce godziny otwarcia, sanit gliwice ]

Powiązane tematy z artykułem: nomi siedlce godziny otwarcia sanit gliwice styropian grafitowy czy zwykły