Architektura i nowoczesne budownictwo – modeLab Parametric Design Workshop

Dzięki uprzejmości modeLab W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie kwietniowymi warsztatami Parametric Design Workshop, kolejny intensywny warsztat projektowania parametrycznego, odbędzie się na Brooklynie w weekend 28-29 kwietnia 2012 r.
W Studio Mode / modeLab.
Będzie składał się z serii wykładów instruktażowych, sesji otwartych i ćwiczeń z przewodnikiem, rozpoczynając od wprowadzenia do procesów algorytmicznych i geometrii obliczeniowej.
W dynamicznym i praktycznym środowisku nauczania warsztaty zajmą zarówno koncepcyjne, jak i techniczne dziedziny zastosowanego projektowania parametrycznego.
Rhino, w połączeniu z parametrycznym wtyczką do modelowania Grasshopper, oferuje możliwość poznania projektu parametrycznego i obliczeniowego o niespotykanej płynności.
Wykorzystując tę zdolność, zorganizowaliśmy ten warsztat wokół serii strategii projektowych i ćwiczeń studium przypadku z możliwością generowania i kontrolowania stopni zmienności w obrębie pól podmiotów.
Nacisk zostanie położony na przepływy pracy, które wykorzystują oparte na ograniczeniach projektowanie, techniki wizualizacji i czynniki wpływające na środowisko, aby odkryć nowe i pomysłowe rozwiązania projektowe.
Więcej informacji można znaleźć tutaj.
[podobne: brico zawiercie, brico żnin, brico łomża godziny otwarcia ]

Powiązane tematy z artykułem: brico łomża godziny otwarcia brico zawiercie brico żnin