Architektura i nowoczesne budownictwo – Kickstarter: Kosmiczna kołdra Instalacja interaktywna + warsztat studencki / dyrektorzy

Dyrektorzy, praktykujący w Brooklynie, którzy pracują nad wzornictwem przemysłowym i środowiskami interaktywnymi, stawiają przed społecznością projektującą pytanie: co by było, gdyby środowisko, w którym mieszkamy, zareagowało aktywnie na naszą teraźniejszość.
Co się stanie, jeśli zmienimy skalę działania naszych urządzeń na sposób funkcjonowania naszych budynków.
Pytania zadane przez dyrektorów to rozważania dotyczące projektu Kosmiczna kołdra , która ma być wystawiona w ramach Design Week 2012 w dniach 19-21 maja.
Aby stworzyć makietę tego typu przestrzeni, grupa angażuje się w pomoc 20 studentów z Art Institute of New York i pomocy finansowej backer.
S za pośrednictwem Kickstarter.
Więcej o planowanym projekcie po przerwie.
Kołdra kosmiczna zostanie skonstruowana przez Dyrektorów i grupę 20 uczniów, którzy zostaną pouczeni, jak konstruować czujniki sieciowe, silniki i formę architektoniczną do tworzenia przestrzeni biernej.
Aby zrealizować ten projekt, grupa musi zebrać 8000 $ do 12 maja.
W połączeniu ze środowiskiem interaktywnym grupa zaprojektowała linię mebli, która zostanie przyznana sponsorom projektu.
Należą do nich podstawki, miska z owocami i stolik boczny, wszystkie są zbudowane w pryzmatycznych sekcjach, przypominających planowane interaktywne środowisko dla Design Week.
Dzięki uprzejmości The Principals Wpłać tutaj!
[przypisy: olx opole, nomi siedlce godziny otwarcia, sanit gliwice ]

Powiązane tematy z artykułem: nomi siedlce godziny otwarcia olx opole sanit gliwice