Budownictwo wczoraj i dzis : Pro Bono Work in Exchange for Loan Relief

Również we wtorek AIAS opublikował ankietę wśród prawie 600 absolwentów szkół architektonicznych pokazującą, że studenci studiów kończących studia mają znacznie wyższą liczbę studentów studiów licencjackich.
Średnio 40 000 $.
niż średnia długu krajowego studenta wynosi 25 000 USD.
Członkowie AIAS planują odwiedzić Capitol Hill w lipcu, aby lobbować prawodawców w tych kwestiach.
Istnieje wiele możliwości dla młodych utalentowanych architektów, którzy wykorzystają swoje umiejętności, aby pomóc odbudować społeczności naszego narodu .
powiedział prezydent AIA, Jeff Potter, FAIA.
Jednak coraz więcej młodych architektów opuszcza ten zawód, ponieważ nie mogą sobie pozwolić na pozostanie; ten drenaż mózgów będzie miał poważne implikacje dla naszych społeczności i branży budowlanej w nadchodzących latach..
.
AIA i AIAS nie proszą o ulotkę; raczej chcemy, aby Kongres zapewnił absolwentom architektury możliwość korzystania ze swoich talentów w społecznościach o niedostatecznej wartości w zamian za pomoc w zakresie zadłużenia, tak jak Kongres zapewniał lekarzy, prawników, nauczycieli i inne osoby.
– powiedział Potter.
Badanie ujawniło również, że studenci architektury zazwyczaj mają do czynienia z dużą ilością ukrytych kosztów, które nie są częścią wymienionych opłat za program.
Większość studentów architektury rocznie wydaje co najmniej 1000 materiałów na modele i projekty, 800 dolarów na podręczniki i 1500 dolarów na technologię, która jest wymagana do wykonania oczekiwanej pracy.
W trakcie czteroletniego programu Bachelor a, to oznacza dodatkowe 13 200 $ w powiązanych kosztach szkolnych dla większości studentów architektury, z sześcioletnim programem studiów magisterskich prowadzącym do 19 800 $.
Obecne trendy w pogoni za Architekturą jako karierą, a także realia obecnej gospodarki i przewidywany postęp w wyzdrowieniu, wymagały, aby AIAS spojrzał na naszych członków.
percepcja i oczekiwania na przyszłość.
powiedział prezes AIAS Nick Mancusi, Associate AIA.
Aby pozostać istotną, nasza organizacja i cały zawód muszą być świadome obaw następnego pokolenia i oferować informacje i zasoby, aby wspierać tych zdolnych i chętnych do życia obywateli, którzy kończą i angażują się w swoją społeczność.
Odniesienie: AIA, AIAS, NPR
[patrz też: sanit gliwice, brico zawiercie, styropian grafitowy czy zwykły ]

Powiązane tematy z artykułem: brico zawiercie sanit gliwice styropian grafitowy czy zwykły